Pioneer premium keps i teknisk polyester med fin finish och lyxig känsla. Polyester är mer motståndskraftigt mot sol och behåller därför sin färg längre jämfört med en bomullskeps. Materialet är även vattenavvisande. 5-panelskeps med en stor frontpanel utan mittsöm som är perfekt för tryckta logotyper. Förböjd skärm som håller formen och modernt snap back pro plastspänne bak för storleksjustering.
| Antal | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 87,00 | 83,00 | 79,00 | 78,00 | 77,00 | 76,00 | 75,00 | 74,00 |
Black
| Storlek | Standard |
| Material | 100% pioneer polyester - 185 g/m2 |
| Brodyrinformation | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på keps 130x55 mm |
| Tryckmetoder | Transfertryck i upp till 80x50 mm på kepsar |
| Leveranstid | Ca 2-3 veckor från godkänt fotoprov |
| Information | Frakt och moms tillkommer |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 69,00 kr
Från 39,00 kr
Från 24,20 kr
Från 55,00 kr
Från 68,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |