En mindre version av den storsäljande Multiwear Classic.
Designad för användning året runt.
Perfekt skydd både mot kyla och solljus.
Storlek: 25 x 27 cm ( 1 cm)
Matierla: 100% polyester
Vikt: 125 gsm
Tryckteknik: Sublimering
Förpackning: Separat i polybag
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 41,20 | 39,50 | 33,30 | 28,75 | 24,65 | 23,35 | 22,10 | 21,40 |
Multicolor (09)
| Material | 100% polyester |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 27 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Certifikat | OEKO-TEX |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,65 kr
Från 30,00 kr
Från 14,40 kr
Från 15,45 kr
Från 40,00 kr
Från 62,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |