Hatt i luftig polyestertwill. Fritidshatt med skärm för vuxna, storlekarna L/M 58 cm och L/XL 61 cm. Enfärgad med ventilationshål på sidorna.
| Antal | 25 | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 78,00 | 74,00 | 70,00 | 69,00 | 68,00 | 67,00 | 66,00 | 65,00 |
Röd
| Storlek | M/L 58 cm. L/XL 61 cm |
| Material | 100% polyester, 153 g/kvm |
| Brodyrinformation | Kvalitetsbrodyr i upp till 12 st färger. Maxstorlek på hatt 120x50 mm |
| Tryckmetoder | Transfertryck i upp till 90x50 mm |
| Leveranstid | Blanka mössor ca 3-4 dagar. Inkl. dekoration ca 2-3 veckor. |
| Information | Frakt och moms tillkommer |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,00 kr
Från 30,80 kr
Från 89,00 kr
Från 62,00 kr
Från 79,50 kr
Från 180,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |