Förstoringsglas med två inbyggda linser som ger 3x respektive 6x förstoring. Tillverkat av ABS-plast, vilket ger hög slagtålighet och lång livslängd för daglig användning. Utformat för att betrakta föremål på nära håll, perfekt för insekter eller små föremål. Lämpligt för barn. Förpackat styckvis i en brun kartong med illustration på framsidan.
Ljusgrön (29)
| Material | ABS, PS, Akryl |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Storlek | 7 cmx6,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 45/7.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 40,5 cmx40,5 cmx37 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145484229 | 16 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,58 kr
Från 2,87 kr
Från 3,16 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |