Mapp med blixtlås, ringpärm, dokumentfickor och anteckningsbok med 20 linjerade sidor. Pennor och tillbehör ingår inte.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 398,00 | 367,00 | 348,00 | 341,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Microfiber |
| Storlek | 34 x 4 x 28 cmcm |
| Förpackning | 14st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12.35kg |
| Förpackning | 28x47x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159046349 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1017 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 183,00 kr
Från 22,00 kr
Från 242,00 kr
Från 192,00 kr
Från 231,00 kr
Från 239,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |