Triangelformad linjal i aluminium, 30 cm, med flera mätskalor: 1:20, 1:25, 1:50, 1:75 och 1:100. Ena sidan utan skala för gravyr. Innehåller både centimeter- och tummarkeringar. Individuellt förpackad i en brun kartong.
Silver (32)
| Material | Aluminium |
| Höjd | 2 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Längd | 32 cm |
| Storlek | 2 cmx2 cmx32 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 47/13.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 38 cmx56 cmx31 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134935632 | 17600 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 33,00 kr
Från 102,00 kr
Från 4,96 kr
Från 3,20 kr
Från 8,80 kr
Från 6,28 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |