Förvandla din arbetsyta med Evopad! Detta multifunktionella verktyg är tillverkat av återvunna PET-flaskor och kombinerar en trådlös laddare, musmatta, telefonhållare och pennhållare i en kompakt design. Oavsett om du är på kontoret, hemma eller på ett kafé, håller Evopad din arbetsyta organiserad, städad och fulladdad var du än går.
Grå (03)
| Material | Kartong, Polyester, rPET |
| Höjd | 28,5 cm |
| Bredd | 36,5 cm |
| Längd | 31,5 cm |
| Storlek | 36,5 cmx28,5 cmx31,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 400/8.93 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx38,5 cmx25,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116368603 | 1099 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,50 kr
Från 26,40 kr
Från 23,10 kr
Från 367,00 kr
Från 23,10 kr
Från 333,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |