A5 anteckningsbok med elastiskt band och resår. Inklusive 80 krämfärgade linjerade blad (70 g/m²).
1,21 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtryck | 1,21 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PU Plast |
| Storlek | 21 x 1,1 x 14 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 33x38x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159133735 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3338 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från kr
Från 2,44 kr