A5 anteckningsbok med matchande färg på resårband och avdelare. Inklusive 96 ark prickigt papper (60 g/m²).
1,34 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtryck | 1,34 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PU Plast |
| Storlek | 21 x 1,2 x 14,8 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 33x39x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159255079 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 27760 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från kr
Från 2,44 kr