Classic L anteckningsbok med mjukt omslag blanka sidor. Anteckningsboken Classic med mjukt omslag har ett flexibelt omslag i en rad ljusa färger. Den har rundade hörn, elastisk stängning och bokmärkesband. Vårt standardalternativ inkluderar 192 elfenbensfärgade blanka sidor. Innehåller 192 elfenbensfärgade blanka sidor.
1,42 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtryck | 1,42 kg |
| Ursprungsland | TURKIET |
| Material | Konstläderpapper |
| Storlek | 21 x 1,2 x 13 cm |
| Förpackning | 64st |
| Bruttovikt | 18kg |
| Vikt | 17,1kg |
| Förpackning | 30x45x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159266716 |
| GPSR-Information | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Certifikat | FSC®SMETA,SA8000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3526 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från kr
Från 2,44 kr