A5-anteckningsbok i konstläder (leatherette) (14,2 cm x 21,4 cm) med elastiskt band, bandmarkör, pennhållare och dragspelsfack baktill. Inkluderar 96 linjerade ark med gräddfärgat papper med 80 g/m2 och erbjuds i en Journalbook med vitt fodral.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 103,00 | 96,50 | 92,50 | 88,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Konstläderpapper |
| Storlek | 21,5 x 1,6 x 14,2 cmcm |
| Förpackning | 36st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13.3kg |
| Förpackning | 36x39x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159350804 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6742 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 158,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |