Desk-Mate® spiral A5-anteckningsbok. Standardmodellen innehåller 50 tomma ark 80 g / m2 papper, ett glansigt främre kortomslag (250 g / m2) och ett 450 mikron transparent polypropenomslag. Svart eller vit spiral. Finns även med 100 ark. Du kan anpassa sidorna i denna mångsidiga anteckningsbok med vilken design som helst - så oavsett om du vill ha linjerat papper, rutor eller prickar - allt är möjligt!
0,33 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtryck | 0,33 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, 80 g/m2, PP plast, Kartong, 280 g/m2 |
| Storlek | 21 x 0,5 x 14,8 cm |
| Förpackning | 120st |
| Bruttovikt | 20,5kg |
| Vikt | 19,47kg |
| Förpackning | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159340836 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från kr
Från 2,44 kr