Wire-o A5 anteckningsbok med hårt omslag. Inklusive 80 tomma ark (80 g/m2) papper. Tillgänglig i 3 storlekar; A4, A5 och A6. Fullfärgsdekoration är möjlig på omslaget och arken på både fram och baksidan. Papper, nylon.
0,51 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtryck | 0,51 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, 80 g/m2, Nylon |
| Storlek | 21 x 0,85 x 14,8 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 5,6kg |
| Vikt | 5,32kg |
| Förpackning | 45x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159341147 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från kr
Från 2,44 kr