Spiralbunden anteckningsbok i kraftpapper, med penna. Anteckningsboken har 70 blad/140 sidor linjerat krämfärgat återvunnet papper, 70gr. En färgmatchande penna med pennkropp av kraftpapper medföljer. Ca. 600m skrift, blått tyskt Dokumental-bläck.
0.36 KG
Blå
| Storlek | 17.7 x 13.3 x 2 cm |
| Vikt | 140g |
| Tryckyta | 40 x 80 mm |
| Material | Papper,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll |
| Spårbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 644 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
Från 33,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |