FSC® hardcover anteckningsbok har ett omslag av FSC-certifierat papper med sidmarkör. 80 blad/160 sidor 80gsm krämfärgat FSC®-certifierat linjerat papper.
0.52 KG
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 58,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 | 53,00 |
Svart
| Storlek | 21.3 x 14.2 x 1.3 cm |
| Vikt | 271.5g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | Papper,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Förordning (EU) 2023/1115 EU:s förordning om avskogningsfri miljö |
| Spårbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3363 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 5000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 158,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |