Anteckningsbok i återvunnen kartong (A5) med 160 linjerade sidor. Med resårband och band som bokmärke.
Svart (01)
| Material | Gummi, Polyester, Återvunnet papper, Återvunnen kartong |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 14 cmx1 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 240/12.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 33 cmx35 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP, Global Recycled Standard (GRS) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI81855301 | 39560 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
Från 33,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |