Liliana A5-anteckningsbok med mjukt omslag, rundade hörn och 72 linjerade blad av 90 g/m² papper. Omslaget är tillverkat av RPET och sockerrörsplast.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 42,15 | 40,10 | 39,30 | 37,40 |
Tegel
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Sockerrörspapper, Återvunnen PET Polyester |
| Storlek | 21 x 14,5 cmcm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 26x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703761 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2612 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
Från 33,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |