PU notebook with bamboo cover (approx. A5), with 96 lined pages and elastic band. The paper in this notebook is FSC® Mix certified.
Svart (01)
| Material | Gummi, PU, Polyester, Bambu, FSC® papper |
| Höjd | 1,3 cm |
| Bredd | 14,2 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 14,2 cmx1,3 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 300/14.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 34 cmx35 cmx40,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099901 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 506,00 kr
Från 33,00 kr
Från 158,00 kr
Från 2,44 kr
Från 59,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |