Pennhållare med tid, kalender, alarm och termometer. Består av en transparent behållare med den elektroniska delen i silverfärgad plast. Batterier medföljer.
Svart/silver (50)
| Material | ABS, LCD, Akryl |
| Höjd | 12,8 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Längd | 10,5 cm |
| Storlek | 5,5 cmx12,8 cmx10,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 152/16.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 40/80 |
| Kartongstorlek | 35,2 cmx49,1 cmx56,2 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI368450 | 1886 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,35 kr
Från 69,00 kr
Från 107,00 kr
Från 122,00 kr
Från 261,00 kr
Från 109,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |