Mintkort av plast i form av en lastbil. Innehåller ca 50 sockerfia minttabletter.
Vit (02)
| Material | PP |
| Höjd | 0,6 cm |
| Bredd | 5,6 cm |
| Längd | 9,1 cm |
| Storlek | 5,6 cmx0,6 cmx9,1 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 13/9.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/500 |
| Kartongstorlek | 14,5 cmx56,5 cmx36,8 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Microbiological Analysis, SVHC\'s, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Phthalates, Foodcontact, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI667902 | 29589 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,80 kr
Från 19,00 kr
Från 7,00 kr
Från 21,00 kr
Från 11,00 kr
Från 16,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |