Hållare för smartphone med laddare som kopplas till bilens 12V-uttag. Passar flera olika smartphones. Output 1Port 5V2,4A + 1port v2.0A + 1port 5V1.0A
| Antal | 254 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 256,00 | 234,00 | 220,00 | 213,00 |
Svart (01)
| Material | ABS/Gummi |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 52 mm |
| Längd | 100 mm |
| Storlek | 52 mmx20 mmx100 mm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,00 kr
Från 99,00 kr
Från 159,00 kr
Från 200,00 kr
Från 19,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |