Telefon- och surfplåtshållare av bambu. 1 cm distanser. Individuellt förpackad i en brun kartonglåda.
Brun (11)
| Material | Bambu |
| Höjd | 1,2 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Längd | 17 cm |
| Storlek | 7,5 cmx1,2 cmx17 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 80/10.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx52 cmx20,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101486211 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,28 kr
Från 106,00 kr
Från 18,95 kr
Från 37,00 kr
Från 44,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |