En liten men robust Bluetooth-högtalare med ljud som överraskar! Liten nog att ta med på resan eller till stranden. Strömma musik via Bluetooth eller använda AUX eller Micro SD-ingångarna. Högtalaren har en inbyggd. Laddas via micro-USB (kabel ingår).
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 634,00 | 575,00 | 519,00 | 467,00 | 453,00 |
Svart (01)
| Material | Aluminium + Högtalare + Li Batteri |
| Höjd | 62 mm |
| Bredd | 52 mm |
| Längd | 62 mm |
| Storlek | 52 mmx62 mmx62 mm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 267,00 kr
Från 401,00 kr
Från 400,00 kr
Från 220,00 kr
Från 267,00 kr
Från 319,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |