BrandCharger Nano Beast är en högkvalitativ trådlös högtalare med en konstruktion baserad på två 16 W-baselement, som levererar djup bas och klart ljud i en kompakt design. Den har trådlös anslutningsteknik version 5.2, TWS-parning, högtalartelefonfunktion, knappar för styrning och ett stänkskyddat hölje. Med upp till 8 timmars speltid, ett bärhandtag och en elegant, minimalistisk design erbjuder den kraftfullt ljud både inomhus och när du är på språng.
Svart/silver (50)
| Material | ABS, Aluminium |
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 25 cmx6 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1100/12 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 8/8 |
| Kartongstorlek | 33,3 cmx45 cmx43,2 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143021350 | 974 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 267,00 kr
Från 400,00 kr
Från 240,00 kr
Från 401,00 kr
Från kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |