USB data- och laddningskabel med 4 kontakter: USB-adapter, två mikro USB-adapters och typ C adapter.
4,63 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtryck | 4,63 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast |
| Storlek | 12,5 x 0,6 x 3 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 32x53x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159133407 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3832 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från 117,00 kr
Från 122,00 kr
Från 93,00 kr