Laddkabelsats 4-i-1 med krok. Satsen har en USB-, USB-C, micro-USB, och Lighting-uttag. Efter lasergravyr, tänds loggan upp när kabeln används.
Svart (01)
| Material | ABS, Plast, rostfritt stål, Nylon, Zinklegering, TPE |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 2,8 cm |
| Längd | 18 cm |
| Storlek | 2,8 cmx1 cmx18 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 23/7.7 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 29 cmx44,5 cmx25 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI43231201 | 10401 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 120,00 kr
Från 117,00 kr
Från 122,00 kr
Från 93,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |