Flätad nylonladdningskabel med 5 olika kontakter: Type-C-ingång, USB-A-ingång, Type-C-utgång, Apple® iOS-utgång och micro USB-utgång. Detta gör det möjligt att även använda kabeln med enheter med Type-C-utgångar, som bland annat den nyare generationen telefoner och MacBook-datorer. Kabellängden är 100 cm. 2-i-1-kontaktutgång upp till 2 A. Type-C-utgång upp till 3 A.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 89,00 | 82,50 | 79,00 | 75,00 |
Kungsblå
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Kopparbelagd aluminium, Polyester |
| Diameter | 4g |
| Storlek | 100 x Ø 4 cmcm |
| Förpackning | 250st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 28x23x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159544531 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 465 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 54,00 kr
Från 68,50 kr
Från 85,00 kr
Från 68,50 kr
Från 120,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |