5-i-1 återvunnen PET-laddningskabel med upplyst logotyp och runt bambuhölje. Den upplysta logotypen syns på båda sidorna. Innehåller 3 kontakter (typ C, micro-USB, iPhone) och en dubbel USB-kontakt för universell användning. Levereras i en TPU-påse, med ett kraftpapperskort. Kabellängd: 1 meter. Inkluderar 3 års garanti.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 281,00 | 264,00 | 259,00 | 242,00 |
Trä
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast, Bambu (trä), Återvunnen PET plast |
| Diameter | 3g |
| Storlek | 100 x 1,1 x Ø 3 cmcm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 32x51x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159580867 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1494 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 54,00 kr
Från 68,50 kr
Från 85,00 kr
Från 68,50 kr
Från 120,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |