Hållbar 3-i-1 laddningskabel med nyckelring gjord av kork och halm (70 % halm + 30 % TPE). Laddningskabeln Bates har 1 type-C, 1 USB type-A och en dubbelkompatibel 2-i-1-anslutning för både Apple iOS- och Android-enheter. För att ladda Apple-enheter sätter du i kabeln med den sida som är utan stift i enheten och för att ladda Android-enheter sätter du i kabeln med den sida som har stift.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,00 | 71,50 | 67,50 | 65,00 |
Natur
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Kork, Vetehalm |
| Storlek | 16,4 x 1 x 2,5 cmcm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13.3kg |
| Förpackning | 53x36x57cm |
| GTIN / EAN | 8713159580058 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7928 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 54,00 kr
Från 68,50 kr
Från 85,00 kr
Från 68,50 kr
Från 120,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |