Denna en-meter-långa laddningssladd med en effekt på 60 W har en snygg gummi- och metallfinish, sladdar tillverkade av återvunna plastflaskor och dubbelupplysta logotyper var och en anpassningsbar. Den är utrustad med tre kontakter (2 x Type-C och 1 x Lightning) och kan ladda två eller tre enheter samtidigt. Den dubbla USB-A- och USB-C-ingången garanterar full kompatibilitet med de senaste datorerna, inklusive USB-C-modeller. Sladden inkluderar dubbelsidig branding och levereras i en återvinningsbar TPU-förpackning med ett bakstycke av återvunnet papper.
4,64 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen PET plast |
| Storlek | 100 x 1,2 x 2,6 cm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 10,5kg |
| Vikt | 9,8kg |
| Förpackning | 50x30x3cm |
| GTIN / EAN | 8713159768326 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 120,00 kr
Från 117,00 kr
Från 122,00 kr
Från 93,00 kr