Denna 7-i-1-laddningssladd är speciellt utformad för smartklockor och har fem utgångskontakter: Lightning, Type-C, Apple Watch, Samsung Watch och en Garmin-kontakt. Den har dubbla ingångsalternativ (USB-A och USB-C) för full kompatibilitet med de senaste USB-C-enheterna och -datorerna. Sladdarna är tillverkade av återvunna plastflaskor. Sladden kan ladda två eller tre enheter samtidigt. Levereras med frontanpassning och förpackas i en återvinningsbar TPU-förpackning med ett bakstycke av återvunnet papper.
4,66 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 4,66 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen PET plast |
| Storlek | 100 x 1,2 x 2,6 cm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 43x32x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159768333 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 120,00 kr
Från 117,00 kr
Från 122,00 kr
Från 93,00 kr