Ultrasnabb 100 W magnetisk laddningskabel som ger ström till smarttelefoner, surfplattor och bärbara datorer. Den 1 meter långa platta kabeln har Type-C och Lightning kontakter, sladdar tillverkade av återvunnen silikon och hållbara ändlock med zinklegering. Med dubbel USB-A + USB-C-ingång görs kabeln 100 % kompatibel med de senaste datormodellerna. Fullt kompatibel med Apple CarPlay och Android Auto. Anpassning är möjlig via gravyr på ändlocket av zink. Levereras med en återvinningsbar TPU-påse och en insats av återvunnet papper.
4,83 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 29 |
| CO2-avtryck | 4,83 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Silicon Plast |
| Storlek | 100 x 0,86 x 1,45 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 56x38x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159768340 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 120,00 kr
Från 117,00 kr
Från 122,00 kr
Från 93,00 kr