5W trådlöst laddningsställ tillverkat av 100% FSC®certifierad bambu med två integrerade USB portar. 150cm micro USB kabel i 100% RCS återvunnen TPE medföljer. Kompatibel med alla QI-aktiverade enheter som senaste generationen Android, iPhone 8 och upp. Input: 5V/2A; USB output portar, 5V/2A Trådlös Output: 5V/1A - 5W. Produkt och accessoarer är 100% PVC-fria. Levereras i FSC®mix förpackning.
0.74 KG
Brun
| Storlek | 9.2 x 0.9 x 9.2 cm |
| Vikt | 53g |
| Tryckyta | 80 x 80 mm |
| Material | FSC® bambu,Återvunnen TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar |
| Spårbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9780 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 367,00 kr
Från 333,00 kr
Från 468,00 kr
Från 429,00 kr
Från 611,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |