Uppgradera din laddningsupplevelse med trådlösa laddningsplattan Freal på 15 W tillverkad av återvunnen plast. Som efterträdare till den icke återvunna versionen kombinerar den högeffektiv laddning med ett mer ansvarsfullt val. Levereras med en 50 cm lång 2-i-1-kabel (USB-A och typ-C), vilket gör det enkelt att ansluta en mängd olika enheter.
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 67,00 | 64,50 | 61,00 | 58,50 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 6.95g |
| Storlek | 0,9 x Ø 6,95 cmcm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12.35kg |
| Förpackning | 37x43x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159683667 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1865 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 367,00 kr
Från 333,00 kr
Från 468,00 kr
Från 429,00 kr
Från 611,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |