3-i-1 hopfällbar trådlös bas tillverkad av återvunnen plast som dessutom fungerar som ett telefonställ. Basen kan ladda 3 olika enheter samtidigt: smartphone (15 W), öronsnäckor (5 W) och smartklocka (2 W). Förpackad i en presentförpackning av återvunnet papper (19 x 17,5 x 2,3 cm) med magnetstängning. Inkluderar 3 års garanti.
4,92 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 4,92 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 19 x 23 x 17,5 cm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 43x21x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159768296 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 367,00 kr
Från 333,00 kr
Från 127,00 kr
Från 468,00 kr
Från 429,00 kr