Chargevix RCS multifunktionella utdragbara laddningskabelset erbjuder mångsidig laddning och dataöverföring för flera enheter - i en kompakt och välorganiserad design. Det mattsvarta fodralet med transparent lock rymmer en utdragbar kabel på 80 cm och inkluderar anslutningar för USB-C, USB-A, Micro och Lightning. Setet stöder datasynkronisering samt CarPlay och Android Auto.Strömleverans är optimerad med 60W via USB-C till USB-C, tillräckligt för att ladda laptops. 12W för anslutningar som USB-A till USB-C, USB-C till Lightning eller Micro.Ytterligare funktioner inkluderade är nål för Sim-kortsuttag, plats för minneskort och SIM-kort, mobilhållare samt laddare för Apple Watch.Tillverkade av RCS-certifierade återvunna material. RCS (recycled Claim Standard) är en standard som verifierar återvunnet innehåll i en produkt genom hela leveranskedjan.Totalt återvunnet innehåll : 51 % baserat på produktens totala vikt. Produkten och tillbehören är PVC-fria och förpackningen FSC®-certifierad.
• Med integrerad utdragbar USB C-snabbladdningskabel
• Stödjer 60 W laddning (C till C )
• Cable supports data transfer
• Kompakt och kraftfull
• Res & ladda
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
0.74 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 197,00 | 191,00 | 186,00 | 181,00 | 177,00 | 174,00 |
Svart
| Storlek | 9.8 x 6.5 x 2.4 cm |
| Vikt | 83.5g |
| Tryckyta | 60 x 30 mm |
| Material | Återvunnen ABS,TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3720 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 571,00 kr
Från 349,00 kr
Från 454,00 kr
Från 468,00 kr
Från 1190,00 kr
Från 369,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |