Kompakt 2 000 mAh powerbank av litium med ett lätt hölje tillverkat av återvunnen aluminium och försedd med en praktisk nyckelring för enkel transport. USB-utgången på 5 V/1 A stöder laddning av ett brett utbud av mobila enheter, med ingång på 5 V/1 A för bekväm laddning. En portabel och vardaglig strömlösning för resor, pendling och när du är på språng.
4,71 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtryck | 4,71 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnet aluminium |
| Storlek | 7,2 x 1,4 x 4,4 cm |
| Förpackning | 80st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 19x25x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159757368 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4947 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.