Powerbank i aluminium med en kapacitet på 4 000 mAh, polymerbatteri, ingång DC 5V/1000mA och utgång DC 5V/1000mA. Inklusive strömbrytare LED-ljusindikatorer och en standard USB- och USB-C-port. Kabel ingår. USB-A/USB-C finns endast i färgerna 01 + 08. Konfiguration/storlek M: USB-A/Micro-USB finns i färgerna 23, 32 och 411.
Svart (01)
| Material | Aluminium |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 6,8 cm |
| Längd | 11 cm |
| Storlek | 6,8 cmx1 cmx11 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 150/13 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 20/80 |
| Kartongstorlek | 26 cmx40 cmx30 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Sea-Safe Transport of Goods, MSDS, UN38.3, Air-Safe Transport of Goods, IEC 62133, Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, PCP, SCCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62368, EN55032:2015, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI729801 | 10707 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 240,00 kr
Från 240,00 kr
Från 177,00 kr
Från 218,00 kr
Från 534,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |