Slimmad powerbank på 5 000 mAh med MagSafe-teknik, tillverkad av återvunnet aluminium och återvunnen plast. Om din telefon inte har MagSafe-teknik (från iPhone 12) kan du använda den medföljande magnetringen. Levereras i en presentförpackning av återvunnen kartong.
4,87 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtryck | 4,87 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnet aluminium, Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 10,4 x 0,9 x 6,7 cm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5,5kg |
| Förpackning | 53x22x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159768302 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 240,00 kr
Från kr
Från 177,00 kr
Från 534,00 kr
Från 387,00 kr