Gummerad ABS solcells-powerbank med gröna indikatorlampor och en sidoficklampa. Två USB-portar och en USB-C-port. Solcellsladdning 5V/200mA. Ingång DC 5V/1A. Utgång DC 5V/2x1A. Kapacitet: 4 000mAh. Inkluderar USB-kabel.
Svart (01)
| Material | Gummi |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Längd | 14,4 cm |
| Storlek | 7,5 cmx1,5 cmx14,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 187/7.59 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 20,5 cmx32 cmx32,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126200501 | 4168 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 856,00 kr
Från 401,00 kr
Från 682,00 kr
Från 212,00 kr
Från 316,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |