Njut av dina favoritdrinkar med Man, ett 2-delat 200 ml glasmuggset med matt finish, tillverkat av högkvalitativt soda-kalk-glas för exceptionell klarhet och hållbarhet. Dessa mångsidiga muggar har en elegant, modern design och är perfekta för servering av vatten, juice eller cocktails.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 185,00 | 182,00 | 178,00 | 174,00 |
Havregryn
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Borosilikatglas |
| Storlek | 8,2 x 7,5 x 7,5 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15.2kg |
| Förpackning | 45x52x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159730033 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1435 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 187,00 kr
Från 57,50 kr
Från 42,25 kr
Från 80,00 kr
Från 77,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |