Chalk-write mugg med krita. Denna mugg kan anpassas genom att skriva på tavlans finish med krita. Krita ingår. Tål maskindisk enligt EN12875-1 (minst 125 tvättcykler) för alla dekorationsmetoder. Volym 330 ml. Vit presentförpackning.
0,47 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtryck | 0,47 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Diameter | 8cm |
| Storlek | 9,5 x Ø 8 cm |
| Förpackning | 36st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 28x51x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159274490 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6092 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 34,55 kr
Från 48,00 kr
Från kr
Från 55,00 kr