En medelstor reklammugg i porslin utan handtag. Designen möjliggör stapling. Observera: ytterligare isoleringsband tillgängliga (ett 40 mm brett band eller två 20 mm breda band). Band finns i 7 färger: vit, orange, röd, grön, mörkblå, brun och svart.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 120,00 | 95,50 | 70,50 | 67,50 | 55,00 | 52,00 | 48,60 | 46,40 | 45,85 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask som kan tryckas i er egen logodesign
Presentask för två muggar som finns i många olika färger.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Porslin EU |
| Höjd | 102 mm |
| Diameter | 84 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Kartongstorlek | 38 cmx50 cmx34,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 48,00 kr
Från 55,00 kr
Från 58,50 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |