Keramikmuggen Joe har en matt utsida med blank insida och ett runt och bekvämt handtag. Volymkapacitet 450 ml. Alla tryckmetoder tål maskindisk. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
0,55 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,55 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Storlek | 11,1 x 11,7 x 7,1 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 35x30x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159579533 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 260 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 34,55 kr
Från 48,00 kr
Från kr
Från 55,00 kr