Ikonisk porslinsmugg, tillverkad i EU. Tillgänglig i valfri färg med hjälp av teknologin HydroColor. Band finns i följande färger: vit, orange, röd, grön, mörkblå, brun, och svart. Det finns möjlighet att blanda färger på banden. Lock i porslin.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 211,00 | 168,00 | 124,00 | 119,00 | 97,00 | 91,00 | 86,00 | 81,50 | 81,00 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask för 6 muggar i många olika färger.
Presentask i form av en resväska.
Snygg ask designad för Coffee 2 Go muggen. Unik i sättet den öppnas på, vilket stärker exklusiviteten på muggen (Snövit)
Elegant band som säkerställer greppet. Finns i flera olika färger.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Material | Porslin EU |
| Höjd | 125 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 350 ml |
| Kartongstorlek | 40,5 cmx38 cmx42 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 48,00 kr
Från 55,00 kr
Från 58,50 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |