En praktisk porslinsmugg med polymerlock och en propp för att förhindra spill. Tack vare sin sällsynta dubbelväggiga porslinsstruktur erbjuder denna mugg förbättrad värmeisolering. Muggkroppen finns i vitt och satinsvart.
Locken finns i följande färger: vit, orange 021C, Cool Gray 7, marinblå 294C, brun 4695C, svart, rosa 4064C, blå 2144C, eukalyptus 5493C, ökensand 2310C.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 251,00 | 200,00 | 148,00 | 141,00 | 115,00 | 109,00 | 102,00 | 97,00 | 96,00 |
Vit (02)
| Material | Porslin |
| Höjd | 103 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Kapacitet | 200 ml |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx50,5 cmx43 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 48,00 kr
Från 55,00 kr
Från 58,50 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |