Teddy-muggen i en trendig, varm, vit nyans kombinerar design och funktionalitet.
Det ergonomiska handtaget garanterar ett bekvämt grepp, medan den eleganta ribban i botten ger karaktär. Dess mjuka form och färg skapar en behaglig och hemtrevlig känsla. Den genomtänkta designen gör den enkel att stapla och förvara.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 123,00 | 98,00 | 72,50 | 69,50 | 56,50 | 53,50 | 50,00 | 47,55 | 46,95 |
Vit (02)
| Material | Keramik |
| Höjd | 82 mm |
| Diameter | 79 mm |
| Kapacitet | 300 ml |
| Kartongstorlek | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsvecka |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 48,00 kr
Från 55,00 kr
Från 58,50 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |