Elegans ligger i enkelhet. En ergonomisk keramisk mugg med en enkel form och ett ergonomiskt handtag. Finns även med fat.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 73,50 | 58,50 | 43,00 | 41,40 | 33,95 | 31,90 | 30,15 | 28,55 | 28,00 |
Vit (02)
| Material | Keramik |
| Höjd | 78 mm |
| Diameter | 79 mm |
| Kapacitet | 220 ml |
| Kartongstorlek | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 52,00 kr
Från 55,00 kr
Från 48,00 kr
Från 55,00 kr
Från 58,50 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |