Tilltalande färgstark dubbelväggsmugg i rostfritt stål. Praktiskt skjutlock i matchande färg som kan öppnas/stängas med tummen. Volym 500 ml.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 171,00 | 161,00 | 153,00 | 146,00 |
Silver
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 6.3g |
| Storlek | 20,3 x Ø 6,3 cmcm |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 46x56x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159214700 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2077 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 149,00 kr
Från 139,00 kr
Från 159,00 kr
Från 175,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |