Isolerad termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Produkten är totalt 75% återvunnen. Muggen, som har en svart insida, är tillverkad i återvunnen plast och locket är tillverkat i standard PP-plast. På grund av det återvunna materialets natur kan små märken samt färgnyanser förekomma. Volymkapacitet 350 ml. Tillverkad i Storbritannien. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. BPA-fri. Tål maskindisk.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 96,00 | 82,50 | 76,50 | 70,50 |
Svart, vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Återvunnen PP-plast, PP plast |
| Diameter | 9.45g |
| Storlek | 15,4 x Ø 9,45 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159373162 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 159,00 kr
Från 175,00 kr
Från 149,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |